دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت الياف برگی و میوه ای

دانلود پاورپوینت  الياف برگی و میوه ای

1-الیاف گیاهی سیسال:

سیسال از گیاهی بومی به نام آگاو سیسالانا بدست می آیدکه از گیاهان بومی آمریکای مرکزی است ویک گیاه سازگار با مناطق استوایی و نیمه خشک است اما امروزه در کشورهایی چون هائیتی مکزیکو و برزیل و سایر نواحی آمریکای جنوبی کشت می شود این گیاه دارای مقاومت بالا در برابر خشکی و درجه حرارت بالای محیط است برگ های این گیاه وسیع و مسطح و کلفت هستند و روی تنه گیاه در می آیند .

وقتی عمر گیاه به شش یا هفت سال رسید شروع به گل دادن می کند و طول ساقه ان به ۶.۰۹مترمی رسد در این حین جوانه ها از گیاه خارج و تشکیل نهال کوچکی را می دهد این نهال از گیاه اصلی جدا شده و به زمین می ریزد و رشد خود راادامه می دهد که بعد از طی فرایند گل دهی گیاه اصلی می میرد .

 در برداشت برگ های سیسال چیدن آنها به صورتی انجام می گیرد که تا هفت برگ در خود بوته باقی بماند و همه آنها چیده نشود که بعدچینش شکل ساقه آن تقریبا مشابه تنه درخت خرما است .

بعد از حمل و نقل برگ های سیسال به محل کارگاه روند پالایش آنها آغاز می گردد بطوری که میتوان این فرایند را بعنوان اصلی ترین مرحله بعد از برداشت نام برد در این فرایند برگهای سیسال توسط یک دستگاه مکانیکی خراش داده شده و الیاف از برگ ها خارج می شوندو ضایعات برگ از آن جدا می گردند.

طول فیبر های سیسال به سه قسمت تقسیم می شود :که الیاف بلند (با طول بیش از 0.9 متر) الیاف متوسط (بین 0.7 الی 0.9 متر) و الیاف کوتاه (بین 0.6 الی 0.7 متر می باشد.

شامل 7 اسلاید powerpoint


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_721739_9583.zip250.4k

آخرین محصولات فروشگاه