فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی تمامی رشته ها فایل ویکی1 دروس تخصصی موفقیت پاورپوینت ارتباط با ما دانلود

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

دانلود تحقیق نحوه مدیریت شرکت کلوچه سازی جوادیان در لنگرود

دانلود تحقیق نحوه مدیریت شرکت کلوچه سازی جوادیان در لنگرود

به صورت كلي مديرت شيوه هاي گوناگوني دارد و بحث و تبادل نظر در مورد آنها به زمان زيادي نياز دارد و بنده با مراجعه به شركت كلوچه سازي جواديان در شهرستان لنگرود در مورد نوع مديريت ، تعداد كارمندان و كارگراني كه در اين شركت مشغول هستند ، نحوه بازاريابي و فروش و چگونگي خريد مواد اوليه ميزان پيشرفت شركت در زمينه ساختن انواع كلوچه و رقابت با ساير رقبا اين تحقيق هرچند جزئي را انجام داده ام.

اول اينكه شركت مذكور درشهرستان لنگرود در مسير جاده لاهيجان قرار دارد . در حال حاضر فقط به توليد انواع كلوچه با طعم هاي مختلف مشغول است ولي در سال اخير با توجه به ازدياد رقبا در بازار فروش مديريت شركت براي ايجاد تنوع در نوع محصولات خود دست به خريد دستگاههايي براي توليد شكلات و پفك زده است كه در چند سال آينده اين محصولات خود را به بازار عرضه خواهد كرد .

از سوابق اين شركت مي توان به اين نكته درخشان اشاره كرد كه اين شركت اولين شركتي است كه موفق به كسب نشان استاندارد در زمينه توليد كلوچه در ايران شده است.

اين شركت داراي يك ساختمان مركزي و چند ساختمان جزء است كه ساخت زمين شركت به حدود 12 هكتار مي رسد داراي سه مركز فروش اختصاصي است كه مركز فروش مركزي آن در كنار شركت موجود است.

اين شركت داراي يك مدير ( مدير عامل)در نقطه بالاي چارت مديريتي خود ايت كه در زير است اين مدير ، معاوناني مشغول به كار هستند كه هر كدام در زمينه اي به عنوان مدير آن قسمت معرفي مي شوند.

كه اين مديران جزء عبارتند از: مدير بازاريابي- مدير خريد و مدير فروش محصولات (كه در واقع اين سه عمل را يك فرد به تنهايي انجام مي دهد كه دليل آن هم به گفته اعضاي كارخانه اين مورد مي تواند باشد كه به دليل تك محصول بودن كارخانه هر چند هم انبوه باشد وظيفه خريدمواد اوليه و فروش محصولات در استان و همچنين ارائه محصولات به ساير شركت هاست كه چگونگي اين عمليات در صفحات بعدي توضيح داده خواهد شد مدير قسمت بسته بندي و مدير توليد است.

يك فرد فعال در كارخانه مشغول به كار است البته در هيچ يك از عمليات قوق دخالت مستقيم ندارد و آن طور كه فرد گوينده به وظايفش اشاره كرد بيشتر نقش يك مشاور را براي شخص مدير عامل دارد كه در همه زمينه ها از جمله موضوع اشاره شده  به صفحه اول مربوط به اضافه كردن نوع محصولات به مدير عامل شركت طرح هايي را ارائه مي كند.

خط توليد شركت به اين صورت است كه مواد اوليه از قبيل آرد ، گردو ، پودر نارگيل ، شكر و اسانس هاي ميوه هاي مختلف و غيره براي توليد محصول و خريد مواد مورد نياز براي بسته بندي محصول در ابتدا انجام مي شود . بعد از اين مرحله مراحل توليد وجود دارد كه در مرحله اول خمير اوليه كلوچه است و در مرحله مغزبندي محصول نوع نارگيلي ، گردوئي ، ميوه اي و ... به آن اضافه مي شود كه در هر قسمت دستگاه هايي براي اين كار موجود است كه در هر سالن افرادي به عنوان كارگر و افرادي به عنوان ناظر كيفي مشغول به كار هستندو بعد توليد سالن پخت در انتهاي اين سالن هاي توليد وجود دارد كه عمل پخت كلوچه ها در آنجا انجام مي شود كه اين قسمت هم به نوبه خود داراي تعدادي كارگر و يك ناظر كيفي است و كل عمليات توليد زير نظر يك مدير انجام مي گيرد كه توضيح اين عمليات ذكر شده توسط ناظران كيفي كه به آنها اشاره شد به مدير قسمت توليد
 مي رسد، كه خود مدير قسمت توليد هم زيرنظر مدير عامل فعاليت مي كند.

و بعد هم محصولات آماده شده به قسمت بسته بندي مي رود كه اين قسمت داراي دو سالن مجزا از هم است كه در امتداد هم قرار دادند در ابتدا محصولات داخل بسته بندي هاي كوچك پلاستيكي بسته بندي مي شوند و بعد هم در سالن دوم در دو شكل بسته بندي كارتن وبسته بندي هاي ساك ، استوانه اي  و اشكال  مختلف و جديد عمليات بسته بندي

شامل 13 صفحه فایل word قابل ویرایش


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,700 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tahghih_696192_7189.zip16.6k

دانلود مقاله سیستم های HACCP در صنایع غذایی

دانلود مقاله سیستم های  HACCP در صنایع غذایی HACCP مخفف hazard analysis and critica lcontrol point است, انديشه برقراري اين سيستم براي کاهش ريسک سلا مت مصرف کنند گان مواد غذايي از اقدامات شرکت pilsbury مشاور وهمکار سازمان ملي سفينه هاي فضا يي و فضا نوردي امريکا (نا سا) (NASA ) ريشه گرفته است سسيستم هاي (HACCP )در صنايع غذايي: HACCP مخفف hazard analysis and critica lcontrol point است, انديشه برقراري اين سيستم براي کاهش ريسک سلا مت مصرف کنند ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

دانلود مقاله سركه سازي

دانلود مقاله سركه سازي توليد سركه: آب ميوه ها، وقتي در حرارت محيط قرار داده مي شوند، خيلي سريع در آنها تخمير الكلي، به وسيله مخمرها، انجام مي شود. سپس، در نتيجه فعاليت باكتري هاي استيك، الكل حاصل اكسيد شده و به اسيد استيك مبدل مي گردد. اگر اسيد استيك به مقدار كافي توليد گردد، محصول حاصل را سركه مي نامند. بدين ترتيب سركه با دو پديده حياتي (بيولوژيك) تخمير الكلي و سپس اكسيد شدن الكل، از محلول هاي قندي يا نشاسته اي ، به و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,300 تومان

آخرین محصولات فروشگاه