فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی تمامی رشته ها فایل ویکی1 دروس تخصصی موفقیت پاورپوینت ارتباط با ما دانلود

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

دانلود مقاله شیرهای انبساط

دانلود مقاله شیرهای انبساط

همان طور که در شکل زیر آمده است زاویه قرار گرفتن بالب شیر انبساط (expansion bulb) بر روی لوله ساکشن بسیار هایز اهمیت است .علت این موضوع که در پست های قبل نیز توضیح داده شد این است که یکی از عوامل انتخاب صحیح شیر انبساط MOP شیر میباشد.

MOP  عملا به معنای ماکزیمم فشار کاری شیر میباشد اما ارتباط مستقیم دارد با میزان شارژ بالب از مبرد(گاز) توسط شرکت سازنده شیر انبساط ، لذا با توجه به این که داخل بالب به صورت پیش تنظیم شارژ گاز شده است مهم است که به گونه ای نصب شود که گاز داخل بالب بتواند دمای صحیح خط ساکشن را احساس کند و تغییر بازه ودمایی و فشاری داشته باشد. از همین رو شرکت های سازنده ساعتی بین 1 تا 5 را مناسب ترین مکان برای نصب بالب شیر انبساط میدانند.

نکته :علت اینکه بالا و پایین لوله ساکشن نمیتوان آن را نصب نمود این است که بالای لوله به دلیل این که ممکن است به هر دلیلی خالی از جریان باشد و پایین لوله به دلیل قرارگرفتن فیلم روغن دمایی متفاوت با مبرد جریانی داشته باشد.

شامل 9 صفحه فایل WORD قابل ویرایش


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,300 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
MAGHALEH_587775_4350.zip198.6k

آخرین محصولات فروشگاه