دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت کنترل الکتریکی لیزر نیمه هادی ارگانیک فیدبک توزیع شده

دانلود پاورپوینت کنترل الکتریکی لیزر نیمه هادی ارگانیک فیدبک توزیع شده

فهرست مطالب:

لیزر فیدبک توزیع شده
مواد ارگانیک
بررسی یک ساختار جدید
------------------------
لیزر فیدبک توزیع شده:
در لـیزر DFB ، ناحیه فعال که تامین کننده بهره است و گریتینگ که عمل انتخاب طول موج را به انجـام مـی­رسـاند یکـپارچه هسـتند امـا در لیزر با منعکس کننده براگ توزیعی (DBR)  این دو در امتداد طول لیزر از هم مجزا شده اند.

نیمه­ هادی آلی:

 نيمه هادي آلي نيز يك ماده آلي با خواص نيمه­هادي يا نيمه­رسانا است.
اين ها موارد ارزان و مقياس پذيري براي ادوات مبتني بر سيليكون به حساب مي­آيند زيرا مي توان اين نيمه­هاديها را از حالت محلول چاپ كرد.
ادوات مبتني بر مواد آلي به دليل پيوندهاي سست بين ملكولي در لايه هاي ايجاد شده از آنها، تا حد زيادي به لحاظ مكانيكي، مي­توانند انعطاف پذير باشند.
برخلاف اين مواد آلي، مواد معدني مانند سيليكون، ژرمانيوم و گاليوم آرسنايد تنها در حالت كريستالي قابليت استفاده در ساختار ادوات الكترونيكي را دارند كه در اين حالت نيز پيوندهاي كوالانسي،انعطاف پذيري را در آنها غير ممكن مي سازد.
استفاده از مواد آلي فعال در ساختار ترانزيستور باعث شده مدارهاي الكترونيكي را روي بسترهاي پلاستيكي پياده سازي كنند، و به همين دليل هزينه را كاهش داده است.    از جمله نقاط ضعف نیمه های های آلی میزان کم تحرک­پذیری الکترون و در نتیجه سرعت آنها می­باشد. ، در بسياري از كاربردهاي رايج مانند ساخت سنسورها، پوستهاي مصنوعي و صفحات نمايش گسترده،كارت هاي شناسايي هوشمند و... ، كه استفاده از ترانزيستورهاي سريع مورد نياز نيست هنوز هم مورد توجه محققين و مهندسين هستند.
 
از جمله افزاره­هائی که با مواد نیمه هادی آلی ساخته می­شوند:
OLED
OFET
OPVC
 
کریستال مایع:
کریستال های مایع را می توان کریستالی در نظر گرفت که  برخی یا همه نظم موقعیتی خود را از دست داده اند، در حالی که از نظر جهت گیری نظم خود را حفظ کرده است.
خواص فیزیکی مولکول ها در امتداد موازی با خواص فیزیکی در امتداد عمود بر صفحه مولکول متفاوت است.
این تفاوت خواص مولکول ها باعث تفاوت خواص توده ای آن ماده (حجم زیادی از ماده) نیز می شود.
 
شامل 16  اسلاید POWERPOINT


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,700 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
POWERPOINT_2073169_7779.zip1.5 MB

دانلود پاورپوینت دفتر اندازه گيری

دانلود پاورپوینت دفتر اندازه گيری  هدف دفتر اندازه گيري   :  سنجش و پايش مستمر  تبادل انرژي داخلي و برون مرزي  درشبكه سراسري برق ماموريت: ايجاد سيستم هوشمند و مكانيزه براي اندازه گيري ، قرائت ، انتقال داده در بخش تبادل وتوزيع انرژي شبكه برق كشور استراتژي: - مكانيزه كردن سيستم هاي قرائت و انتقال داده( سامانه هاي نرم افزاري ) - ارتقاء تجيهزات سخت افزاري و سامانه هاي ن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,000 تومان

دانلود پاورپوینت اهم بندهای مرتبط با صنعت برق در قانون بودجه سال 1391 كل كشور

دانلود پاورپوینت اهم بندهای مرتبط با صنعت برق در قانون بودجه سال 1391 كل كشور جزء 8 بند 7 قانون بودجه سال 1391: حمايت از توليد: به شركتهاي تابعه و وابسته وزارتخانه‌هاي نفت، نيرو، راه و شهرسازي و صنعت، معدن و تجارت اجازه داده مي‌شود بدهيهاي قانوني خود به اشخاص حقيقي و حقوقي غيردولتي را تا سقف بيست‌هزار ميليارد (20.000.000.000.000) ريال با اعلام وزير مربوطه و تأييد وزارت امور اقتصادي و دارايي (سازمان حسابرسي) بدهي‌ همان اشخاص بابت اقساط واگذاري و يا بدهي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,200 تومان

دانلود پاورپوینت یو پی اس ( UPS ) چیست

دانلود پاورپوینت یو پی اس ( UPS ) چیست یو پی اس چیست: UPS مخفف عبارت Uninterruptible power supply ، به معناي منبع تغذيه بدون وقفه است. یوپی اس یک منبع تغذیه الکترونیکی است که وظیفه اصلی آن ، تامین بدون وقفه ی توان مورد نیاز بار مصرفی می باشد ، این سیستم بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه مانع از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس مصرف کننده می گردد . همچنین یوپی اس به عنوان منبع توان بدو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان