دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت پکت تریسر (Packet Tracer)

دانلود پاورپوینت پکت تریسر (Packet Tracer)

فهرست مطالب:

مقدمه
Using the Help Files
Interface Overview
Workspaces and Modes
Setting Preferences
Setting a User Profile
Algorithm Settings
Saving a PKZ
Introduction
Important Terminology
Viewing Help and Tutorials
II. Creating a First Network
III. Sending Simple Test Messages in Realtime Mode 
-------------
Packet Tracer :
یک محیط شبیه سازی برای کسانی است که قصد طراحی شبکه، توپر لوژی، پیکر بندی، بررسی سشکلات و ... را دارند. کار بران میتونند  براحتی ابزا رهای مورد نظر خود را در محیط شبیه سازی وارد نموده و توپولوژی مورد نظر خود را ایجاد کنند. آنگاه پس از پیکر بندی شبکه ایجاد شده می توانند به برسی تحلیل وبرسی ورفع مشکلات آن بپردازند.
Using the Help Files:
فايل های کمک طراحی شده اند آشنا کردن کاربران با سيسکو  Packet Trace. با وجودی که این فایل ها ممکن است به عنوان کمک راهنمای مرجع استفاده می شود ، صفحات هستند برای کمک وراهنمایی شما  (به خصوص بخش های ارائه شده در شروع). تصاویر مشروح استفاده می شود برای کمک به درک و فهم  شما. نکات مهم و یا راهنمایی در راهنمای  Packet Trace مانند زیر ارائه شده است :
 
انواع تکزلوژی ها و توپولوژی هایی که توسط این نرم افزار پشتیبانی می شود به این شرح هستند:
اتصالات: consol ,cross ,stright , فیبر نوری , سریال ، بی سیم و مودم
ر وترها، مشتعل برACLs , VLSM,NAT, pat,dhcp
مسیر یابی، مشتعل بر RIP ، مسپرهای پیش فرض و استا تیک و LOAD BALANCING
ابرها، پل ها، هاب ها، access point ها، تکرار کننده ها ، رایانه های شخصی، سرور ها چاپگرها
پحاپگرها مشاهده جد اول مسیر یابی و سوئیچینگ و ایجاد پل، داده های osi  و وضعیت لینک  ping
توسعه یافته و قابلیت    traceroute
مدل سازی لایه های 1,2,3,4
حالت challenge برای هدایت بسته ها توسط دانشجویان بر اساس الگوریتم های ابزارها
Activity wizard  برای تمرین طراحی، پیکر بندی و رفع سشکلات در فعالیت ها
 شما آزادانه می توانيد تغيير اندازه  پنجره کاربری ايجاد بسته (UCPW) و با قرار دادن مکان نما در نزديکی لبه سمت چپ پنجره (آن را به "تغيير اندازه" مکان نما روشن) و سپس کشيدن مکان نما به چپ و راست.
 شما می توانيد از پنجره نمايش با کشيدن لبه تمام راه را به سمت راست پنهانکنيد و  وقتی UCPW پنهان است ، شما می توانيد آن را به عقب را با قرار دادن مکان نما بر روی لبه (توجه هنگام تغيير اندازه مکان نما به نظر می رسد) و سپس کشيدن لبه  به پشت.
 
Workspaces and Modes:
Packet Tracer دارای دو فضای کاری (منطقی و فيزيکی) و دو حالت (بيدرنگ و شبیه سازی ). پس از راه اندازی ، شما را در فضای کاری منطقی در نحوه بيدرنگ هستند. شما می توانيد شبکه خود را ببينيد و ساخت آن را در زمان واقعی در اين حالت پيکربندی و  اجرا شود. شما می توانيد به شبيه سازی نحوه سوئيچ برای اجرای سناريوهای شبکه کنترل می شون ند انجام دهيد . شما همچنين می توانيد به محيط فيزيکی تغييرو  به ترتيب جنبه (مانند محل) فيزيکی ازطريق  دستگاه های خودو توجه داشته باشيد که شما ا مشاهده می کنید کند در حالی که شما شبیه سازی در محیط فیزیکی است. شما باید به فضای کاری منطقی پس از بازگشت شما در محیط فیزیکی انجام می شود.
 
Setting Preferences:
شما می توانيد بسته تجربيات خود را در Packet Trace با تنظیم تنظيمات خود را سفارشی کنيد.
 From the Menu Bar, select Options > Preferences (or simply press Ctrl + R) to view the program settings.
تحت پانل رابط ، شما می توانيد انيميشن ، صدا ، و چراغ ضامن نمايش لينک تنظيمات از عملکرد سيستم را انجام دهيد. شما همچنين می توانيد اطلاعات را با درهم و برهمی دستگاه مخفی شود هميشه نشان داده شود. مديريت برچسب پورت وقتی که ماوس را روی تنظيمات خود نشان داد. همچنين ، شما می توانيد  QoS تمبر در بسته نشان داده شده در شبيه سازی و نحوه فعال  کردن اثرات طول کابل را تغيير دهید.اين  قابليت را اين برنامه می دهد که برنامه ای برای ضبط تمام IOSدر سيسکو که دستورات را وارد کنيد و آنها را به يک فايل متنی (اشاره به " دستگاه پیکربندی " صفحه را برای اطلاعات بيشتر).
Packet Tracer  به شما اجازه می دهد که شبيه سازی  بافر کامل را ويژگی های اکشن انجام دهيد.. شما می توانيد اقدام به اعلام کنيد اگر می خواهيد به درخواست شبيه سازی زمانی که بافر پر است از مجموعه. در اعلام ، شما هم ميتوانيد پاک کردن فهرست مناسبت ها و يا نمايش رويدادها قبلی .
 شما می توانيد به يکی از دو عمل اتوماتيک پاک کردن فهرست مناسبت ها تا درPacket Tracer  به فهرست مناسبت ها مجموعه اجازه دهيد و به طور خودکار وقتی که بافر پر است يا شما می توانيد عمل به صورت خودکار مشاهده وقايع قبل به صورت خودکار نمايش وقايع قبلی مجموعه. فعال کردن پشتيبانی از صفحه خواننده قابليت دسترسی بار خوانده شده از همه عناوين و شرح از پنجره قابل مشاهده است که تمرکز می کنند. در آخر ، شما همچنين می توانيد زبان پايه اين برنامه با انتخاب از ليست زبان ها و سپس با فشار دادن دکمه تغییر زبان تغيير می کند.
 
شامل 30  اسلاید POWERPOINT


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Packet-Tracer_2041585_6629.zip1.1 MB

دانلود پاورپوینت بن بست (Deadlocks)

دانلود پاورپوینت بن بست (Deadlocks) كامپيوتر ها داراي منابع زيادي هستند كه در هر لحظه فقط توسط يك   processمي توانند استفاده شوند . مثلا  printer  ها ،tape drive   ها ، scanner ها ، slot  هاي  process table . اگر دو پروسس همزمان بخواهند در يك slot درون process table  بنويسند، باعث خراب شدن سيستم ميشود.اگر دو پروسس بخواهند روي printer   بنويسند حاصل آشغال خواهد بود. بنا بر اين ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

دانلود پاورپوینت برنامه نويسی موبايل

دانلود پاورپوینت برنامه نويسی موبايل معرفی تمامی برنامه های معروف موبایل : بسياري از ما در مورد انواع و اقسام گوشي هاي تلفن همراه اطلاعات زیادی داریم ؛ اما بسیاری افراد اطلاعات کمی در مورد نرم افزارهای موجود برای این گوشی دارند. در این ترفند قصد داریم تا بیش از 100 نوع از نرم افزارهای معروف تلفن همراه و به ویژه گوشی های نوکیا را به شما معرفی کنیم که و هر یک را مختصرا توضیح دهیم. برنامه هاي موبايل: GSM.Position.Locator : نشان داد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,700 تومان