دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت استفاده از فناوری RFID در روابط عمومی

دانلود پاورپوینت استفاده از فناوری RFID در روابط عمومی

هدف   این تحقیق:

تبدیل روابط عمومی الکترونیک به روابط عمومی هوشمند

 با استفاده از فناوری شناسایی مبتنی  بر  امواج رادیویی

-------
با استفاده از فناوری شناسایی مبتنی بر امواج رادیویی یا همان RFID می‌توان افراد حاضر در سازمان را رهگیری نمود و بر اساس آن اطلاعات مفیدی مانند اینکه :
چه مقدار ارباب رجوع به کدام قسمت از سازمان رفت آمد داشته‌اند؟
سرعت پاسخگویی کارمندان به آنها چقدر بوده است ؟
آیا از آمد و رفت به اداره، فروشگاه و یا آموزشگاه رضایت دارند یا خیر؟ اطلاعات دقیق و کاربردی کسب نمود.
 با استفاده از این فناوری و راهکار پیشنهادی می‌توان جایگاه سازمانی و عملکردی(کاربردی) روابط عمومی را ارتقاء بخشیده و نقش آن را در سیستم اطلاعات مدیریت MIS تثبیت کرد.
 
نیاز سنجی :
سیستم های اطلاعات مدیریت همواره نیازمند اطلاعاتی از سراسر سازمان هستند . اطلاعاتی مانند میزان منابع موجود و وضعیت آنها که  این منابع ماشین آلات گرفته تا نیروی انسانی را در بر میگیرد.
-اطلاعات ماشینی و وضعیت آنها قابل استخراج هستند اما منابع انسانی دارای ”رفتار“ مختلف بوده و نیازمند میزان سنجی رفتار هستند.
-این رفتار می تواند باعث اختلاف بین عملکرد واقعی و عملکرد ظاهری آنها باشد که نتیجه آن آمارسازی و رد مسئولیت از خطاهای بوجود آمده خواهد بود.
-از آنجا که در بسیاری از مواقع خروجی کار برخی از واحدها به دلیل برخورد با عوامل انسانی قابل سنجش نیست در بسیاری از موارد عدم رضایت مراجعین از کارکرد این واحدها را مدیریت نمی تواند بصورت عادلانه و مستند بررسی کند. 
از طرفی سازمانها همیشه با تعداد زیاد شکایات و انتقادهای ارائه شده به روابط عمومی روبرو هستند که مخاطبین در مورد نحوه عملکرد و یا عدم حضور پرسنل در محل کار اعلام نارضایتی کرده اند.
آیا روابط عمومی در این وظیفه که یکی از وظایف اصلی روابط عمومی است کاری بیش از نامه رسانی به مدیر انجام می دهد؟
آیا می توان به شکایتهای رسیده اعتماد کرد؟ و احتمال اینکه بر اساس خصومت شخصی و یا فکری و مالی ، جریانی بخواهد واحدی از سازمان را با مشکل مواجه کند وجود ندارد؟
 مسؤول تشخیص صحت عملکرد و پاسخگویی به افکار عمومی مشتریان و یا مراجعین در سازمان کیست؟
 در کل مسؤول افکارسنجی مراجعین و رفتار سنجی کارکنان کیست؟
معمولاً شکایات رسیده توسط روابط عمومی تفکیک عددی شده و به صورت جامع به مدیریت ارایه می شود که این می تواند یک بازخورد از واحدهای سازمانی به حساب آید و برای مدیریت معیار قابل اعتمادی از نحوه عملکرد افراد باشد اما به وضوح می توان گفت این آمار بدون تحلیل و مستندات معتبر نیست.
اگر سازمان بخواهد به مشتریان و یا مراجعین خود اطمینان دهد که در کمترین زمان ممکن و با کمترین معطلی کار آنها انجام خواهد شد، از کجا می توان آمار وضعیت حضور مشتریان و مراجعین در سازمان را بدست آورد؟
واضح است کم بودن زمان تلف شده مراجعین مکانی مانند بانک و یا مکانهای خدماتی و فروشگاهی از اصلی ترین دست آوردهای آن سازمان به حساب می آید. اما آیا در سازمانها و ادارات واحدی میتواند این آمار را کسب کند؟
از آنجا که بسیاری از مراجعین به فرمهای نظر سنجی اهمیت نمی دهند آیا میتوان به این فرمها برای ارزیابی رضایت مراجعین اعتماد کرد؟ آیا اطلاعات دریافت شده در فرمها محدود نیست؟
آیا نوع رفتار واحدهایی که با مراجعین برخورد دارند  - مانند نگهبانی – مناسب با شخصیت آنهاست؟ و این موضوع بر رضایت مراجعین تاثیر مستقیم ندارد؟
نقش روابط عمومی در این میان چیست؟
روابط عمومی میتواند با استفاده از سیستم پیشنهادی مشکلات طرح شده را رفع نموده و نقشی در خور جایگاه نزدیک به مدیریت خود، برای سازمان ایفا کند.
مشکل اصلی نیز عدم نیاز به روابط عمومی در تصمیمات استراتژیک سازمانی است . از دیدگاه مدیریت روابط عمومی در شکل فعلی دارای اطلاعات ورودی و خروجی حیاتی برای سازمان نیست و در بسیاری از موارد نیز روابط عمومی تنها نقش دفتر ارتباط مردمی را برعهده دارد.
سوال : واحدی که نتواند در سیستم اطلاعاتی سازمان نقش آفرینی کند آیا در تصمیم گیریهای حیاتی سازمان جایگاهی غیر از حاشیه خواهد داشت؟ 
 
شامل 18  اسلاید POWERPOINT
 


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,600 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
estefade_az_fanaveriye_RFID_dar_ravabete_omomi_2032223_8498.zip900.2k

دانلود پاورپوینت استفاده از ژئوترمال برای گرمایش استخر

دانلود پاورپوینت استفاده از ژئوترمال برای گرمایش استخر مشخصات:  شهرستان رامسر بين 36 درجه و 32 دقيقه تا 36 درجه و 59 دقيقه عرض شمالي و 50 درجه و 20 دقيقه تا 50 درجه و 47 دقيقه طول شرقي از نصف النهار گرينويچ قرار گرفته است . ارتفاع از سطح دریا ازاد 21- متر اندازه استخر شنا: V=حجم آب(????^3) L=طول استخر(m) =W عرض استخر(m) dmin, dmax =حداقل و حداکثر ارتفاع استخر(m).    مبدل حرارتی: مواد شیمیائی خورنده مصالح عملکرد حرارتی برتر د ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,200 تومان

دانلود پاورپوینت مبدل الکترومغناطیسی آکوستیک (EMAT)

دانلود پاورپوینت مبدل الکترومغناطیسی آکوستیک (EMAT) Example Bullet Point Slide: یک مبدل برای غیر تماسی تولید صدا و دریافت با استفاده از مکانیسم الکترومغناطیسی است. EMAT یک مبدل ایده آل برای تولید برشی افقی (SH) حالت موج فله، سطح موج، امواج بره و همه انواع دیگر حالت هدایت موج در فلزی و / یا مواد فرومغناطیس است ] به عنوان یک تست اولتراسونیک در حال ظهور ( UT) روش، EMAT را می توان برای اندازه گیری ضخامت، تشخیص عیب، و مواد خصوصیات اموال استفاده می شو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,500 تومان

دانلود پاورپوینت الکترونیک دیجیتال اجزای مدارات دیجیتال - ترانزیستور

دانلود پاورپوینت الکترونیک دیجیتال اجزای مدارات دیجیتال - ترانزیستور ترانزیستورهای MOS بدلیل اینکه میتوان تعداد زیادی از آنها را در یک مدار مجتمع جاداد و همچنین بدلیل سهوات نسبی قرایند ساخت آنها بصورت گسترده ای در مدارات دیجیتال مورد استفاده هستند. امروزه میتوان ده ها میلیارد ترانزیستور را در یک مدار مجتمع نمود.   ترانزیستور MOS: نواحی سورس و درین با ایجاد دو نیمه هادی نوع n با دوپینگ بالا از طریق فرایندهای نفوز و یا کاشت یونی در داخل یک نیمه هادی پایه p که ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,900 تومان