دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت تربيت ارزياب بر اساس مدل EFQM

دانلود پاورپوینت تربيت ارزياب بر اساس مدل  EFQM

فهرست مطالب:

بخش اول: جايزه ملی كيفيت ايران چيست ؟
بخش دوم: ارزشها و مفاهيم بنيادين سر آمدی و معيارهای ارزيابی
بخش سوم: امتياز دهی بر اساس منطق RADAR
----------
 
بخش اول :
جایزه ملی کیفیت ایران چیست:
جايزه ملی كيفيت ايران جايزه ای است ملی كه بر اساس مصوبه يكصد و دومين جلسه شورايعالی استاندارد، در روز 18 آبان هر سال مصادف با روز ملی كيفيت توسط رياست محترم جمهوری اسلامی ايران به برترين و سر آمدترين سازمانهای ايرانی حائز شرايط در بخش های مختلف كشور كه در زمينه ارتقا كيفيت و سر آمدی كسب و كار فعاليت های چشمگيری را انجام داده اند، اعطا می گردد.
 
مدل سرآمدی INQA چيست:
مدل جايزه ملی كيفيت ايران (INQA) يك چارچوب و الگوی خود ارزيای است كه موجب حركت و هدايت فعاليتهای بهبود مستمر در سازمانها می گردد.
 
منافع جايزه ملي كيفيت ايران :
افزايش آگاهي عمومي نسبت به اهميت كيفيت و ضرورت توجه بيش از پيش به آن در سطح جامعه.
حركت بسوي نظام مديريت كيفيت جامع با در اختيار داشتن يك متدولوژي اجرايي علمي.
امكان ارزيابي سازمانهاي كشور بر اساس معيارهاي علمي ارزيابي عملكرد.
امكان خود ارزيابي سيستماتيك توسط سازمانها و شناخت نقاط قوت و ضعف خويش و همچنين مقايسه با ساير سازمانها
امكان شناسايي دستاوردهاي موفق سازمانها در زمينه بهبود كيفيت و معرفي آنها به ساير سازمانها به منظور الگو برداري
شناسايي و معرفي سازمانهاي برتر و سر آمد كشور و ارج نهادن به تلاش آنها.
”افزايش توان رقابت پذيري سازمانهاي كشور در سطح ملي و بين المللي و همچنين افزايش سازگاري آنها با بازارهاي منطقه اي و بين المللي”
 
بخش دوم :
ارزشها و مفاهيم بنيادين سر آمدي و معيارهاي ارزيابي:
الگوي جايزه ملي كيفيت ايران:
جايزه ملي كيفيت ايران با الگوگيري از آخرين ويرايش مدل سرآمدي كسب و كار بنياد مديريت كيفيت اروپا (EFQM) طرح ريزي شده است. اين مدل ساختاري غير
 
تجويزي داشته و از دو بخش اساسي تشكيل شده است:
ارزشها و مفاهيم بنيادين سرآمدي
مدل و معيارهاي ارزيابي
 
نتيجه گرايي:
سر آمدي به ايجاد توازن و جلب رضايت تمامي ذينفعان سازمان بستگي دارد. اين ذينفعان در حالت عمومي عبارتند از: كاركنان، مشتريان، تأمين كنندگان، جامعه، سهامداران و ساير كساني كه در سازمان منافع مالي دارند.
 
مشتري مداري:
داوري نهايي در مورد كيفيت محصولات و خدمات با مشتري است. ايجاد وفاداري درمشتري و حفظ آن و بدست آوردن سهم بازار، در بهترين شكل ممكن از طريق توجه جدي به نيازهاي مشتريان فعلي و بالقوه امكان پذير است.
 
رهبري و ثبات در مقاصد:
رفتار رهبران سازمان ايجاد كننده شفافيت و ثبات در مقاصد سازمان است و محيطي را فراهم مي سازد كه در آن سازمان و كاركنان مي توانند به سرآمدي دست يابند.
 
مديريت بر اساس فرآيند ها و واقعيات:
يك سازمان هنگامي مؤثرتر عمل خواهد كرد كه تمامي فعاليتهاي مرتبط با هم در آن درك شده و بطور نظام مند مديريت شوند و تصميمات مرتبط با عمليات جاري سازمان و بهبودهاي طرح ريزي شده بر اساس اطلاعات قابل اعتمادي كه در برگيرنده برداشتهاي ذينفعان است، اتخاذ شوند.
 
مشاركت و توسعه كاركنان:
تمامي توان بالقوه كاركنان سازمان وقتي به درستي بكار گرفته خواهد شد كه يك سري ارزشهاي مشترك و فرهنگ اعتماد متقابل و توانمند سازي در سازمان حاكم باشد.
 
يادگيري ، نوآوري و بهبود مداوم:
عملكرد سازمان هنگامي به بيشترين ميزان خود خواهد رسيد كه مبتني بر مديريت دانش و به اشتراك گذاشتن آن همراه با فرهنگ يادگيري، نوآوري و بهبود مداوم باشد.
 
توسعه شراكت ها:
يك سازمان هنگامي مؤثرتر كار خواهد كرد كه يك رابطه سودمند متقابل با شركاي تجاري خود بر اساس اعتماد، مشاركت دانش و يكپارچگي داشته باشد.
 
مسئوليت هاي اجتماعي سازمان:
منافع بلند مدت سازمان و كاركنان آن هنگامي تأمين خواهد شد كه رويكردهاي اخلاقي رعايت شده و سازما فراتر از انتظارات و مقررات جامعه عمل نمايد.
 
شامل 98  اسلاید POWERPOINT


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tarbiate_arzyab_bar_asase_modele_efqm_2030992_8052.zip589.3k

دانلود پاورپوینت طراحی سیستم و مدل سازی

دانلود پاورپوینت طراحی سیستم و مدل سازی فهرست عناوین: 1- چرخه تكاملي سيستم 2- چرخه تكاملي و روشهاي تجزيه و تحليل و طراحي سيستم 3- مفهوم مدل و مدلسازي 4- چرخه تكاملي سنتي و نارسايي هاي آن ------------ چرخۀ تکاملی سیستم System Development Life Cycle: چرخۀ تکاملی سیستم فرآیندي است که از طریق آن تحلیلگران، طراحان، برنامه نویسان، مسئولان و مدیران یک موسسه به طور مشترك سیستم هاي اطلاعاتی را بنا می نهند و وسیله ایست که مدیران پروژه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,100 تومان

دانلود پاورپوینت طراحی شغل (Job Design)

دانلود پاورپوینت طراحی شغل (Job Design) تعریف سازمان: سازمان در تعريف، سيستمي عقلايي است كه در آن گروهي از افراد براي رسيدن به اهداف مشتركي و از پيش تعيين شده آگاهانه و به طور منظم با يكديگر مشاركت مي كنند تجزیه و تحلیل شغل: تجزيه و تحليل شغل، شرح خلاصه وظايف و مسئوليتهاي شغل، رابطه آن شغل با مشاغل ديگر، دانش ومهارتهاي لازم براي انجام دادن آن و شرايط كار است   شرح شغل: · عنوان شغل · محل شغل · خلاصه ای از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,500 تومان

دانلود پاورپوینت طراحی سازمان‌‌های آينده

دانلود پاورپوینت طراحی سازمان‌‌های آينده آمادگي براي ايجاد دگرگوني در سازمان: ناكامي در رأس سازمان تغيير چشم انداز گستره دگرگوني همه جانبه گفت و گو يا ارتباط ترس و بدگماني علاوه بر عملكرد نگران نكات ديگر هم باشيد.   اثر تحول نسل‌ها بر حيات سازمان: نسل هاي امروزي در محيط كاري نسل انفجار جمعيت نسل ناشناخته نتيجه گيري   روح سازمان هاي جديد: سازمان ها جوامعي انساني هستند و مثل همه جوامع، فرهنگ خاصي را  به نا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,800 تومان