دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت شاخص های سازمان های کارآفرين در قرن بيست و يکم (سازمان های دانايی محور)

دانلود پاورپوینت شاخص های سازمان های کارآفرين در قرن بيست و يکم (سازمان های دانايی محور)

کار آفريني:

کار آفريني جهت گيري خاصي است که شرکتها از طريق آن مي توانند منابع منعطف را توسعه و قابليت بلند مدت خود را افزايش دهند و با انتقال مؤثر انتخابهاي موجود به عمليات توليد، سعي درايجاد ارزش بطور پيوسته دارند.

چالش اصلي اين شركتها ظرفيت سازي به منظور كشف فرصتهاي رقابتي جديد بوده و ازتمركز بر روشهاي تحليلي مرسوم تئوري هاي سازمان اجتناب مي کنند.

اين شرکتهاسعي دارند از طريق تمركززدايي و انتقال قدرت واختيار،ازحصارنقشهاي مرسوم مديريت يعني برنامه ريزي ، سازماندهي و كنترل خارج شده و بر اقدامات نوآورانه وتطابقي براي مواجهه با تغييرات سريع اصرار ورزند.

نگرش كارآفريني براي بسترسازي اقدامات كارآفرينانه 4 شرط اساسي دارد:

نگرش كارآفريني اهميت توسعه ، ارتباط و به مشاركت گذاري ارزشها بين اعضاي سازمان را ياد آور مي شود و نقش مديريت ارشد سازمان در زمينه سازي بروز تغييرات خود دگرگوني اساسي مي داند.

تاكيد بر ايجاد فرايندهايي كه به ظهور نوآوري مي انجامد و از آن حمايت مي كند.

طراحي و اجراي فرايندهايي كه به خلق منابع منجر شود يا منابع موجود را حفظ و به تخصصي شدن
آنها براي انجام تلاشهاي كارآفرينانه بيانجامد.

ايجاد قابليت شناسايي و خلق ايده.اين رويكرد سعي مي كند با رسميت بخشيدن فشار براي شناسايي و خلق مستمر ايده ها، فرايند خلق ايده را تقويت كند و منابع موجود را توسعه بخشد، انعطاف پذيري بيشتر شود و در نهايت به منابع ، تكنولوژي و سيستم هاي جديد منجر شود.

کار آفريني سازماني:

واژه كارآفريني سازماني INTRAPRENEUR نخستين بار توسط گيفورد پينكات (1985) به كار گرفته شد و به مفهوم فرآيند شكار فرصتها به وسيله افراد يا سازمانها بدون در نظر گرفتن منابع موجود در اختيار آنها مي داند.
كارآفرين به عنوان يك فرد خلاق سازماندهنده و ارائه كننده مي باشد كه با پذيرش مخاطره به توسعه و گسترش بازار و ايجاد محصول مي پردازد و آن را به بهره برداري مي رساند.

ساختار سازمانهاي كارآفريني در بلوغ اول:
در سازمانهاي كارآفريني مرحله اول بلوغ عمده اهداف كارآفرينان را به ترتيب عبارتند از :

تبديل طرح تجاري و ايده هاي نوپاي نوآورانه به كسب و كارهاي زود بازده .

استفاده از قابليت هاي فردي، مهارتي، تكنولوژيكي به منظور رساندن ظرفيت توليدي يا خدماتي به سطح قابل قبولي از لحاظ كسب درآمد.

استفاده كارآفرينان از شاخص هاي رفتاري ويژه مانند مهارت هاي ارتباطي، جذب سرمايه گذاري و بازاريابي با اتكا به مهارت هاي تجربي.

حفظ موقعيت تثبيت ( ثبات ) در سازمان بااستفاده از اهرم هاي كنترل مديريتي در افزايش هزينه ها، فقط سهم بازار و افزايش سطح رضايتمندي مشتريان.

ايجاد تعامل با شرايط محيطي كسب و كار و سعي در كاهش تنش ايجاد شده در مقابل امواج تغييرات.

مديريت دانش:

مديريت دانش: " مجموعه فرايندهاي شناسايي، جمع آوري، انتشار و کاربرد دانشي است که در جهت تحقق اهداف سازمان و يا براي خلق دانش بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرد.“

مهمترين اهداف مديريت دانش: افزايش سرعت دسترسي به دانش، تسهيم استفاده از آن و همچنين نگهداري دانش در سازمان و افزايش حافظه دانش سازمان مي باشد.

به اين منظورسازمان ابتدا بايد دانش موجود خود را شناسايي و جمع آوري كند (بداند آنچه را كه مي داند)، و امكان دسترسي آسان و سريع به آن را فراهم آورد. سپس دانش مورد نياز براي رسيدن به اهداف سازماني را كه در اختيار ندارد توليد و يا از منبع مناسبي كسب كند (بداند آنچه را كه نمي داند).

شامل 22 اسلاید POWERPOINTپرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
shakheshaye_sazmanhaye_kar_afarin_dar_gharne_21_2018847_7428.zip373.9k

دانلود پاورپوینت شبيه سازی کوره های دوار در حالت پايا

دانلود پاورپوینت شبيه سازی کوره های دوار در حالت پايا ماهيت پيچيده کوره سيمان: ديناميک پيچيده طبيعت چند متغيره فرآيند کلسيناسيون تاثير  متغير ها بر يکديگر سينتيک غير خطي و اکنش ها تاخير زماني طولاني خصوصيات متغير خوراک ورودي   مدلهای رياضی سيستم پخت: معادلات جرم و انرژی معادلات سينتيکی فرمولهـاي مربوط به پارامتــرهاي متغير در داخل  کوره،نظير ضرايب انتقال حرارت جابجايي، هدايت و تشعشع   مدل WATKINSON &BRIMACOMBE: ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,400 تومان

دانلود پاورپوینت شبيه سازی سيستم بيمارستان با نرم افزار Arena

دانلود پاورپوینت شبيه سازی سيستم بيمارستان با نرم افزار Arena اهداف پروژه: 1-بدست آوردن تعداد مناسب دكتران متخصص و عمومي براي بيمارستان 2-بدست آوردن ساعات كاري مناسب براي متخصصين بيمارستان 3-بدست آوردن تعداد مناسب تخت هاي بستري 4-بدست آوردن تعداد مناسب اتاق عمل براي بيماران 5-بدست آوردن تعداد مناسب تخت هاي درمان سرپايي براي بيماران  تعريف سيستم: بيمارستاني وجود دارد كه ما مي خواهيم سرويس دهي و استفاده از منابع را در آن بهينه كنيم.يعني مي خواهيم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,800 تومان

دانلود پاورپوینت e-Service

دانلود پاورپوینت e-Service What is Service: تعریف سرویس به دلیل ماهیت غیر قابل لمس آن، کار مشکلی است. افراد زیادی سرویس را یک تجربه تعریف می کنند.  تجربه یک سرویس، شامل یک “service package” و یا “service product” است که در حقیقت نتیجه سرویس است و شامل مجموعه ای از کالا ها، خدمات و اطلاعاتی است که در محیط های خاصی ارائه می گردد.  اما “service package” و یا “service prod ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان