دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت استاندارد ISO/IEC 17025 و نحوه اخذ گواهینامه

دانلود پاورپوینت استاندارد ISO/IEC 17025 و نحوه اخذ گواهینامه

استاندارد ISO/IEC 17025

استقرار استانداردهای مختلف مدیریتی نظیر ISO 9001 به عنوان پایه و مبنای یک سیستم مدیریت کیفیت اثر بخش،امری بدیهی و روشن می باشد،اما برای ازمایشگاه های تست و کالیبراسیون ، سری استانداردهای فوق نمی توانند به تنهایی نشانگر صلاحیت فنی در فراهم اوردن نتایج و داده های معتبر باشند.

سازمان بین المللی استاندارد ISO، در ادامه تجربیات وسیع استقرار استانداردهای ISO/IEC GUIDE25 و استاندارد اروپایی EN 45001، استانداردجهانی ISO/IEC 17025 را تهیه و جایگزین استاندارد های قبلی کرده است.

استاندارد ISO/IEC 17025 علاوه بر انطباق با سایر استاندارد های مدیریتی نظیر ISO 9001، شامل الزامات پیاده سازی سیستم تایید صلاحیت ازمایشگاهی جهت مراکز تست و کالیبراسیون می باشد. این استاندارد در کلیه آزمایشگاه های تامین کنندگان، آزمایشگاه های مشتریان و همچنین مراجع تست و ازمون بی طرف و مستقل (شخص ثالث)قابل اجرااست.

نظام تائید صلاحیت ایران:

نظر به ضرورت تعاملات بين المللي و حفظ منافع نظام جمهوري اسلامي ايران در عرصه رقابت هاي تجاري- بازرگاني در سطح ملي و بين المللي، دولت جمهوري اسلامي ايران به موجب مصوبات نود و دومين و نود و سومين اجلاس شوراي عالي استاندارد در سال هاي 1374 و 1375 مسئوليت ارزيابي و تائيد صلاحيت نهادهاي ارزيابي انطباق را به موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران واگذار نمود که متعاقب آن با تشخيص نياز به ايجاد يک نظام مستقل و بي طرف براي ارائه خدمات تائيد صلاحيت ، نظام تائيد صلاحيت ايران(Iran Accreditation System(IAS در سال 1375 تاسيس گرديد.

نظام تائيد صلاحيت ايران در هفدهمين اجلاس مشترک IAF و ILAC  در سال 1382 برابر با سپتامبر 2003 (در براتيسلاوا اسلواکي) ، يادداشت تفاهمي  را  با مجمع بين المللي نهاد هاي تائيد صلاحيت ( IAF) امضا کرد و به عضويت اين مجمع درآمد.

برخی از مزایای استقرار استاندارد ایزو 17025:

1-استاندارد سازی روش های اجرایی

2-تسهیل همکاری میان آزمایشگاه ها و سایر سازمان ها

3-تسهیل در پذیرش نتایج آزمون و کالیبراسیون و قابلیت اعتماد از سوی مشتریان

4-کسب اطمینان از کالیبره شدن تجهیزات

5-پذیرش آزمایشگاه دارای گواهی نامه بعنوان یک آزمایشگاه مرجع از طرف سازمان ملی استاندارد ایران

مدارک مورد نیاز جهت تایید صلاحیت براساس استاندارد 17025:

1- تقاضاي کتبي از رئيس مرکز ملي تاييد صلاحيت ايران مبني بر درخواست تاييد صلاحيت آزمايشگاه
2- تکميل فرم پرسشنامه
3- مدارک حقوقي آزمايشگاه شامل اساسنامه و آگهي آخرين تغييرات در روزنامه رسمي
4- نظامنامه کيفيت آزمايشگاه بر اساس الزامات استاندارد 17025
5- روش هاي اجرايي و دستورالعمل هاي تهيه شده بر اساس استاندارد 17025 
6-دامنه فعالیت درخواستی آزمایشگاه آزمون/کالیبراسیون
 
شامل 29  اسلاید POWERPOINT

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
estandard17025_1985011_2396.zip4.6 MB

دانلود پاورپوینت استاندارد و خدمات الکترونیک

دانلود پاورپوینت استاندارد و خدمات الکترونیک تاريخچه سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران: 1304 – نخستين قانون اوزان و مقياسها به تصويب مجلسين رسيد . 1332 - موسسه استاندارد در قالب يك اداره آزمايشگاهي به منظور كنترل كيفي كالاهاي صادراتي آغاز بكار كرد . 1339 – قانون " اجازه تاُسيس موسسه استاندارد ايران " در شش ماده به تصويب مجلسين وقت رسيد. 1343 - آزمايشگاههاي واقع در شهر صنعتي كرج (محل فعلي) ضميمه شد و نام موسسه استاندارد ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پاورپوینت دوره آموزشی مدیریت کسب و کار و بهره وری

دانلود پاورپوینت دوره آموزشی مدیریت کسب و کار و بهره وری محتوی دوره: در این دوره به اختصار مفاهیم و وظایف مدیریت مدلها و و یژگیهای مختلف کسب و کار برنامه ریزی و بازاریابی در کسب و کار مفاهیم بهره وری و سطوح بهره وری و دیگر موضوعات مرتبط را  بر اساس مفاهیم اکادمیک و تجربیات کاربردی مورد بحث و گفتگو قرار خواهیم داد .   مفهوم مدیریت : اصطلاح مـدیریت بـه معنی فـراینـد انجام کارها به طور اثر بخش و کارآمد به وسیله دیگران است . اصطلاح فـرا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,500 تومان

دانلود پاورپوینت مدیریت تغییر

دانلود پاورپوینت مدیریت تغییر تغییر پدیده ی اجتناب ناپذیری است که امروزه سازمانها به طور گسترده ای با آن مواجه هستند. تغيير سازماني را مي توان حرکت از يک وضعيت  به يک وضعيت ديگر ، از طريق يک سري اقدامات و مراحل پيش بيني شده و با برنامه قبلي دانست . تغيير، عملي است مداوم و پيوسته و فرايندي است باز و غير قابل پيش بيني ، به منظور همسو کردن نيروهاي سازمان در جهت محيط تغيير. حروف اختصاري زير برای یادآوری برخي از موضوعا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,500 تومان

آخرین محصولات فروشگاه