دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت فناوری اطلاعات IT در کاربردهای امنیتی پلیس

دانلود پاورپوینت فناوری اطلاعات IT در کاربردهای امنیتی  پلیس

فهرست مطالب:

دروغ سنج
شناسایی اثار هنری تقلبی
دستگاه تشخیص هویت
 GPS های پلیس
دستبندهای ردیابی
 اسکیت برد نظامی
 کلاه های کنترل کننده ذهن
 بازسازی صحنه قتل به کمک نرم افزار
 سامانه رانندگی خودکار موقت
 طراحی خودروهایی با قابلیت پیش بینی صحنه تصادف
تشخیص پلاک خودروها
روبات های تک تیرانداز
-------------
در اواخر قرن بیستم  گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات به گونه ای بود که در هر کجای زندگی انسان جای گرفت و از آنجا که اساس و بنیاد هر جامعه بر اصولی استوار است که بدون آن شیرازه جامعه ازهم گسیخته میشود که مهمترین این اصول نظم و قانون است. امنیت در فناوری اطلاعات به ویژه در كاربردهای قضایی و اطلاعاتی – امنیتی از موضوعات مهم و اولویت‌دار است. خوشبختانه با تمهیدات مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری امكان همه‌گونه مانوری در این زمینه مقدور شده است.
 
دروغ سنج:
پلی گراف ها (polygraph)، که عموماً دروغ سنج نامیده می شوند، وسایلی هستند که واکنش های فیزیولوژیکی افراد را مانیتور می کنند.و واکنش های غیر ارادی قابل توجه که تقریبا در بدن اشخاص زمانیکه تحت استرس قرار می گیرند،نظیر استرس مرتبط با حیله وفریب را کنترل میکنند.
روش کار : چندین لوله و سیم در نقاط مخصوصی از بدن قرار می گیرند تا
فعالیت های فیزیولوژیکی بدن را نمایش دهند.
برخی ازرفتارهای فیزیولوژیکی که توسط پلی گراف که در زمان پاسخ فرد نمایش داده می شود تغییرات ضربان قلب، فشار خون، سرعت تنفس، فعالیت های الکتریکی پوست(عرق کردن در پوست انگشتان) در مقایسه با حالت عادی می باشد.
 
شناسایی آثار هنری تقلبی:
این شیوه که به شیوه کدگذاری پراکنده شهرت دارد که در این شیوه به واسته تقسیم بندی تمام آثار هنری یک هنرمند به 144 بخش ، 12 ستون و 12 ردیف سپس یک سری از توابع بنیادین که معمولا از اشکال و فرم های مختلف به رنگ سیاه و سفید تشکیل شده اند ارائه می شوند پس ازآن رایانه ای به تایید این قطعات می  پردازد. این اشکال و فرمها به اندازه ای دقیق هستند که  شکل گیری کل اثر به کوچکترین بخش از آنها نیازمند خواهد بود.
آثار قابل تایید هنری در این سیستم آثاری هستند که رایانه بتواند با استفاده از بخشهای تجزیه شده  آن را دوباره بسازد در حالی که یک کپی از آثار هنری قادر به انجام چنین کاری   نیست.
 
GPS های پلیس:
GPS ماشین پلیس : در تماس های اضطراری به  پلیس خدمات اورژانس پلیس با کمک GPS مکان کلیه پلیس ها را در کامپیوتر چک میکند و نزدیک ترین خودرو را به صحنه اعزام میکند.
گشت زنی و ترابری : GPS در حمل و نقل زندانیان نشان می دهد که خودر در مسیر تعیین شده حرکت میکند یا نه ،همچنین مشکلات  پیش آمده در مسیر را نشان می دهد.
 
دستبندها و مچ بندهای ردیابی:
اين دستبند یا پابند های هوشمند روي يكي از دست‌ها یا پاهای متهم بسته شده و از طريق خروجي USB اطلاعات اوليه‌اي چون مسير انجام ماموريت و بازگشت مجدد وي به پايگاه به دستگاه وارد می شود و شخص، از طريق سيستم ماهواره‌ اي در تمام طول مسير حركت، رديابي مي‌شود و امكان خروج متهم از اين محدوده، وجود ندارد. در صورت خروج  متهم از محدوده جغرافيايي  به متهم هشدار صوتي داده شده و مركز فرماندهي را نيز از اقدامات وي مطلع مي‌كند و در صورت ادامه فعاليت متهم و بي‌توجهي به هشدارها از طريق شوك الكتريكي متهم را وادار به توقف مي‌كند.
اين سيستم از GPS رديابي ماهواره‌اي، عامل بازدارنده شوك الكتريكي، سيستم مخابراتي، شنود و استراق سمع، سيستم هوشمند، ‌دستبند گيرنده پيام‌ها و تعدادي سيستم‌هاي داخلي تشكيل شده است منبع تغذيه اين سيستم، باتري‌هاي كربني است .
 
شامل 21 اسلاید POWERPOINT

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,600 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
POWERPOINT_1904298_3421.zip1.3 MB

دانلود پاورپوینت مرکز داده - Data Center

دانلود پاورپوینت مرکز داده - Data Center فهرست مطالب: تعاریف الزامات قانونی مراکز داده سیستم عامل مناسب برای مراکز داده اقدامات لازم جهت ایجاد Data Center ابزارهای کلیدی دریک Data Center خدمات  Collocation حفاظت استاندارد BS7799 نقش مرکز داده در توسعه فناوری  ارتباطات واطلاعات تاریخچه مرکزداده در آمریکا راه اندازى Data Center در ايران ---------- سه نگاه و برداشت از عبارت مركز داده: تعريف مربوط به دهه 60 ميلادى و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,300 تومان

دانلود پاورپوینت قانون جرایم رایانه ای

دانلود پاورپوینت قانون جرایم رایانه ای سرفصل مطالب: مقدمه جرائم رایانه ای قانون جرائم رایانه ای در ایران مصادیق محتوای مجرمانه نتیجه گیری ------------ رشد و گسترش روزافزون شبکه‌های کامپیوتری، خصوصاً اینترنت باعث ایجاد فضای اشتراکی بین مردم شده‌ است. از این رو در این فضا نیز ممکن است انسان مرتکب جرم شود. یکی از انواع جرائم: جرائم رایانه ای (سایبری)   جرم سایبری(Cyber Crime): استفاده مجرمانه از سامانه های ر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,300 تومان

آخرین محصولات فروشگاه