دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت اشتراک گذاری اینترنت ICS

دانلود پاورپوینت اشتراک گذاری اینترنت ICS
هدف ما راه اندازی يک سرور برای به اشتراک‌گذاری اينترنت در كاربردهای خانگی و دفاتر كوچک می‌باشد. در سيستم‌های ويندوزی نرم افزاری وجود دارد كه كار به اشتراک گذاری اينترنت را ميسر می‌سازد. در اینجا آنرا به  اختصار ICS(internet connection sharing) می‌نامیم.

اولين ويرايش ICS در ويندوزهای 98SE  قرار داده شد و پس از آن ويندوزهای بعدی يعنی ME, 2000, XP می‌توان آن را پيدا كرد. تقريبا در همه ويندوزها روند انجام كار به يک شكل است فقط در 2000/XP  كار كمی ساده‌تر می‌باشد.

برای راه‌اندازی يک ICS به يک سيستم كه بر روی آن ويندوز نصب شده نياز داريد. اين سيستم بايد به شكلی به اينترنت اتصال داشته باشد. اين اتصال می‌تواند بصورت يک ارتباط Dial-Up, ADSL و يا حتی يک ارتباط ماهواره‌ای باشد. در این نوع اشتراک‌گذاری اينترنت پهنای باند بين كاربران تقسيم می‌شود. در صورتی كه كاربری شروع به يک Download طولانی نمايد كاربر دوم بايد در انتظار بماند.
اگر بجای يک مودم از ارتباط شبكه‌ای با رابط كارت شبكه استفاده شود مسئله كمی پيچيده‌تر خواهد شد و عملا سيستم شما تبديل به يک روتر می‌شود.
 
چگونگی عملكرد:
وقتی که یک سیستم تبدیل بهICS Server  می‌شود باید چندین وظیفه را به عھده بگیرد که یکی از آنها وظیفهٔ تحلیل نام است. فرض کنید شما به وسیلهٔ یک ICS server به اینترنت متصل هستید و در مرورگر سیستم آدرس hiau.ac.ir  را وارد می‌کنید در این حالت ICS server  تبدیل به یک DNS Proxy میشه بدین صورت که از آدرس DNS Server  خودش که به ھنگام وصل شدن به ISP به آن اختصاص داده شده استفاده می‌کند و عمل تحلیل نام را بصورت Proxy  انجام می‌دهد.
موضوع دیگر چگونگی آدرس‌دھی به کلاینتھای ICS Server است ھنگامیکه کامپیوتری به اینترنت متصل است تبدیل به ICS Server نیز     می‌شود.
سیستم عامل ویندوز این کامپیوتر را به DHCP Allocator تبدیل می‌کند. که توانایی آدرس‌دهی در یک بازه ۲۵۶ تایی را دارد یعنی اینکه وقتی شما به عنوان یک کلاینت به ICS Server  وصل می‌شوید آدرسی بین دو بازهٔ 192.168.0.1 الی 192.168.0.254 به ھمراه  Subnet Mask 255.255.255.0 به کارت شبکه‌ایی که شما را به ICS Server متصل کرده، اختصاص پیدا می‌کند. و این یعنی اینکه ICS  فقط توانایی آدرس‌دهی به ۲۵۴ کامپیوتر را دارد و اگر شما شبکهٔ بزرگی مثلا با ۳۰۰ کامپیوتر را داشته باشید نمی‌توانید از ICS  برای اشتراک گذاری اینترنت استفاده کنید و باید از Proxy Server و یا NAT استفاده کنید.
 
قبل از انجام تنظیمات پیکربندی توجه داشته باشید که:
ICS آدرس 192.168.0.1 را به آداپتر شبکهٔ داخلی شما اختصاص می‌دهد که باید در حالت Automatic باشد.
اگر به هر دلیلی این سرویس توسط خود ویندوز یا برنامه‌های جانبی غیر فعال شده باشد قادر به فعال‌سازی آن نیستید.
اگر سیستم عاملتون 2003Windows  است و RRAS را فعال کردید و یا اینکه نرم‌افزارھایی برای به اشتراک‌گذاری اینترنت نصب کرده باشید ICS فعال نمی‌شود
 
شامل 14 اسلاید POWERPOINT

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
internet_sharing_ics_1851726_5141.zip799.7k

دانلود پاورپوینت رمز نگاری DES

دانلود پاورپوینت رمز نگاری DES تاریخچه رمزنگاری: در بررسی نخستین استفاده‌کنندگان از تکنیک‌های رمزنگاری به سزار (امپراتور روم) و نیز الکندی که یک دانشمند مسلمان است برمی‌خوریم، که البته روش‌های خیلی ابتدایی رمزنگاری را ابداع و استفاده کرده‌اند. به عنوان مثال، با جابجا کردن حروف الفبا در تمام متن به اندازه مشخص آن را رمز می‌کردند و تنها کسی که از تعداد جابجا شدن حروف مطلع بود می‌توانست متن اصلی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,400 تومان

دانلود پاورپوینت شبکه های کامپیوتری

دانلود پاورپوینت شبکه های کامپیوتری سرفصلهای درس: مقدمات شبکه لایه فیزیکی لایه پیوند داده ها لایه شبکه لایه انتقال لایه کاربرد -------------- فهرست مطالب: فصل اول مفاهیم شبکه: تعریف شبکه های کامپیوتری سرویسهای شبکه سخت افزار شبکه - انواع شبکه های کامپیوتری از لحاظ تکنولوژی انتقال - انواع شبکه از نظر مقیاس بزرگی نرم افزار شبکه - مدل لایه ای - مدل لایه ای OSI - مد ل لایه ای TCP/IP - شبکه اینترنت   فصل دوم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,700 تومان

آخرین محصولات فروشگاه